Nástroje

Burger & Jacobi 275 MAJESTIC

Burger & Jacobi 275 MAJESTIC

Ručně vyrobený mistrovský koncertní nástroj sestavený podle historicky ověřených technologických postupů a zkušeností tří generací.

Mimořádné vlastnosti klavíru jsou výsledkem precizní ruční práce s použitím prvotřídních materiálů s důrazem na detail. Všechny komponenty jsou nejvyšší jakosti – mechanika, kladívka a dusítka Renner, struny Roslau Degen, rezonanční deska Ciresa atd. Černý vysoký lesk a tři pedály dávají tomuto modelu vysokou eleganci a ladnost. Dokonalá práce mistrů z mnohaletými zkušenostmi dodává nástroji výjimečnost a zvuk srovnatelný s křídly nejrenomovanějších výrobců.

Tento model je určen pro profesionální hraní v koncertních sálech. Rozložení váhy hry a přesná regulace hracího mechanismu umožňuje komfortní a dokonalou hru skladeb všech stylových období. Historie značky Burger & Jacobi sahá do roku 1872 a švýcarského Bielu. V roce 1990 tuto značku koupila římská skupina Ciampi a v roce 2010 byla výroba těchto nástrojů svěřena do rukou specialistů řemeslníků v České Republice pod vedením mistra Jana Reze.